Książki na każdy wieczór

Książki na każdy wieczór

Prezenty na święta 2020 ze strony www.taniaksiazka.pl są po to, aby sprawiały wszystkim radość. Warto wcześniej spisać listę, jeżeli chodzi o ciekawy pomysł na prezent dla poszczególnych osób. Można już w listopadzie szukać ciekawych inspiracji, dzięki czemu uda się stworzyć doskonale skompletowaną listę, która w końcu wyląduje pod choinką u poszczególnych osób.

“Pozwól mi wrócić”

B.A.Paris nie zapomina o swoich wiernych czytelnikach, dając im kolejną, doskonale skomponowaną powieść do czytania. Fin i Layla to młodzi i zakochani w sobie do szaleństwa ludzie. Obydwoje postanawiają wyruszyć w podróż autem. W nocy na parkingu Fin zatrzymuje się na chwilę, aby pójść za potrzebą. Kiedy wraca do auta orientuje się, że jego narzeczonej nigdzie nie ma. Ślad po niej zaginął, a policja nie jest mu w stanie pomóc. Fin powiedział im wszystko co wie. Prawie wszystko, ale ukochanej i tak nie idzie nigdzie odnaleźć. Fin załamuje się, ale po dziesięciu latach jest w stanie stanąć na nogi. W szczególności, że zamierza ułożyć sobie życie na nowo obok innej, ukochanej kobiety. Tą kobietą jest siostra zaginionej. Aktualnie Fin się zaręczył i wszystko byłoby w najlepszym porządku, gdyby mężczyzna nie otrzymał informacji, że jego zaginiona ukochana prawdopodobnie żyje. Mężczyzna zaczyna otrzymywać tajemnicze wiadomości e-mail, które mogą być dowodem na to, że jest szansa na odnalezienie Layli. Fin zaczyna popadać w obłęd, ponieważ czuje, że ktoś chce go zniszczyć. Czy to możliwe, żeby po tylu latach Layla się odnalazła? To gdzie przebywała do tej pory?

“Pacjentka”

Książka, która była najbardziej wyczekiwanym thrillerem psychologicznym 2019 roku. Alex Michaelides zaprasza wszystkich do tego, aby poznać doskonale rokującą fotografkę Alicię. Kobieta ma cały świat przed sobą, a jej prace podziwiane i kupowane są przez najróżniejsze osoby. Alicia wydaje się zadowolona ze swojego życia. Dlatego nikt nie może zrozumieć jednego. Dlaczego pewnego wieczora, po powrocie do domu ta morduje ukochanego z zimną krwią? Alicia oddała 5 strzałów w głowę po czy…zamilkła i nie nawiązuje z nikim kontaktu. Policja uznaje, że to szok, co nie przeszkadza umieścić jej w zakładzie o zaostrzonym rygorze. Kobieta w żaden sposób się nie broni, o niczym z nikim nie dyskutuje. Mijają lata, a kobieta nadal znajduje się w szpitalu zgodnie z wyrokiem sądu. Nowo zatrudniony w szpitalu psychiatrycznym terapeuta – Theo – interesuje się specjalnie przypadkiem Alicii. Chce bowiem dotrzeć do niej, aby poznać jej całościową historię.

Boże Narodzenie autorstwa Racool_studio - pl.freepik.com
Share